Krostka na penisie pod żołędzią

Witam. Ostatnio zaniepokoiła mnie krostka na moim penisie. Wyskoczyła ona około rok temu i nic się z nią nie dzieje. Wyskoczyła ona pod żołędziem, bardzo blisko wędzidełka. Dbam o higienę, nie mam partnerek seksualnych. Krostka jest biało-żółta, twarda (przy nacisku czuje się jakby "kamyczek piasku" pod skórą), nie złuszcza się, nie wydziela się z niej nic. Czy to poważne? Powinienem udać się do specjalisty? Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak powinien udać się Pan do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić czym jest spowodowana powyższa zmiana i określić najbardziej odpowiednie postępowanie.