Krostka na penisie przy cewce moczowej

Witam Mam na penisie kostkę przy samym ujściu ,byłem już u dermatologów i urologów zwalczana była przez dermatologa maściami twierdza ze już jest wyleczone ale ja i tak czuje dyskomfort swędzenie a dodatku zauważyłem zmiany w jakości spermy jest gęsta i ciągnąca się i jest silniejszy zapach co to może być gdzie z tym problemem się zgłosić dziękuje z góry za odpowiedż

Witam, mam wrażenie, że bez tzw. badania przedmiotowego (ocena = oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem.. wskazana wizyta u specjalisty urologa. Pozdrawiam RH