Krostka na żołędzi penisa u 30-latka

Witam. Ostatnio na żołędziu pojawiła mi się krostka, której chciałem szybko się pozbyć. Rok wcześniej miałem kłykciny kończyste, ale nie na penisie i postanowiłem użyć na tę krostkę płynu condyline. Dosłownie dwa razy nałozyłem i bardzo sobie podrazniłem skórę na żołędziu, utworzyły się czerwone wzgórki i nic na nie nie podziałało na razie. utrzymują się juz ok. 3 tygodni. blagam o pomoc

Witam! Opisane zmiany najprawdopodobniej są wynikiem nadkażenia bakteryjnego. W tej sytuacji prawdopodobnie istnieją wskazania do wdrożenia antybiotykoterapii. Proszę zgłosić się do lekarza POZ lub dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.