Krostka w miejscu intymnym a zakażenie

W miejscu intymnym pojawiła mi się krosta, jej okolice są opuchnięte, czy to może być jakieś zakażenie ? Czy muszę jechać z tym do lekarza ? Co to może być i jak się tego pozbyć ? Pierwszy raz mam coś takiego i strasznie się martwię.
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Objawy o których Pani pisz wskazują na stan zapalny. W pierwszej kolejności proszę udać się do lekarza POZ, który przede wszystkim Panią/Pana zbada i zastosuje odpowiednie leczenie.