Krostki i czerwone plamki na członku

Witam, mamy z narzeczonym pewien problem i nie wiemy, czy powinniśmy iść z tym do lekarza. Dwa dni temu uprawiając seks, mój chłopak zauważył, że wydzielina z pochwy, jak i zapach, są inne niż zazwyczaj. Myśleliśmy, że to dlatego, że się bardzo denerwowałam cały dzień. Jednak po stosunku, następnego dnia na członku pojawiły się krostki i suche plamki na mosznie. Dzisiaj te krostki zeszły, lecz pojawiły się czerwone plamki, które swędzą czasem przy kontakcie z wodą. Zastanawiam się, czy to może być coś ze mną nie tak... chociaż czuję się dobrze i nie zauważyłam u siebie żadnych zmian. Proszę o odpowiedź i poradę.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Zmiana zapachu i charakteru wydzieliny z pochwy powinna alarmować kobietę - może świadczyć o infekcji dróg rodnych, np. grzybicy pochwy lub dysbakteriozie. Infekcja dróg rodnych może powstać nie tylko na skutek "przeniesienia" czynnika chorobotwórczego np. ze zbiornika wodnego. Może być także skutkiem zaburzenia równowagi flory fizjologicznej pochwy (np. na skutek zażywania antybiotyków lub podrażnienia). Najlepiej będzie, jeśli oboje Państwo udacie się do lekarza - najlepsze skutki leczenia uzyskuje się wtedy, gdy kuracji poddani są oboje partnerzy.

Pozdrawiam!