Krostki i zmiany skórne po depilacji miejsc intymnych

Witam po ostatniej depilacji miejsc intymnych, wyszly mi jakies krosty dosc sporo, pojawily sie rowniez dwie na udach i dwie na podbrzuszu, towarzyszy im swiad. Zakupilam w aptece krem clotrimazolum i od paru dni stosuje, aczkolwiek nie zauwazam wiekszych zmian. Odczuwam tez swiad na nogach - lydki, na plecach, rece oraz na klatce piersiowej przy szyji. Bardzo prosze o pomoc, to sie staje uciazliwe. Czym to moze byc spowodowane, co to moze byc i czy jestem w stanie sama sobie z tym poradzic?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną opisanych dolegliwości. Sugeruję kontakt z lekarzem rodzinnym lub dermatologiem.