Krostki na członku i kłucie

Pojawiły mi się krostki na czubku członka, a gdy jest w wzwodzie wygląda jakby był pokłuty szpilką. Robią się na żołędzi małe dziurki. Nic mnie nie boli, tylko czuję lekkie kłucie od czasu do czasu. Co to może być?

Trudno mi określić co to może być bez bezpośredniego badania. Radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem (do dermatologia nie wymagane jest skierowanie). Zmiany jakie Pan opisuje skoro nie dają dolegliwości mogą być zaczopowanymi gruczołami łojowymi, czyli prosakami. Takie zmiany często pojawiają się na członku i nie są żadną patologią. Nie wymagają leczenia. Stanowią jedynie niewielki problem estetyczny. Myślę, że nie ma powodu do niepokoju. Jednak, aby się przekonać czym konkretnie są te zmiany to trzeba z tym problemem udać się do dermatologa.