Krostki na dłoniach po anginie

Półtora tygodnia temu chorowałam na anginę. Od pięciu dni mam krostki na dłoniach i na palcach wypełnione płynem , pękają i tworzą się zaschnięte strupki. Co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bez wykonania odpowiednich badan nie można stwierdzić źródła problemu. Proszę się udać do dermatologa. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.