Krostki na dolnej części żołędzi penisa

Witam. Przypadkowo zainteresowałem się tematem i znalazłem kilka pytań w internecie o coś w rodzaju krost na dolnej części grzybni penisa. Ze zdjęć znalezionych w internecie, najbliższe jest takie: http://i48.tinypic.com/oiw2zo.jpg W tym przypadku zostało to nabyte, u mnie jednak mam tak od kiedy tylko pamiętam. Czy to jest jakaś choroba i jak to leczyć? Co z tym zrobić? Czy może to być normalny objaw? Czy zawsze krostki na żołędziu penisa oznacza chorobę? Czy powinienem wykonać jakieś badania? Jakie konkretnie? Do kogo się zgłosić z moim problemem? Trochę się krępuję, ale zależy mi na dobrym zdrowiu i braku problemów z penisem. Proszę o radę. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa lub dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.