Krostki na górnej zewnętrznej stronie penisa i wzgórka

Witam serdecznie, jestem mężczyzną, mam 28 lat, bardzo często przystrzygam sobie włosy łonowe maszynką do golenia (jednorazową) i było wszystko okej. Jakieś 2 tygodnie temu ogoliłem je sobie maszynką do włosów, wcześniej myjąc jej ostrza zwykłym mydłem. Wcześniej pożyczałem tą maszynkę rodzinie do strzyżenia włosów. Po jakichś dwóch dniach pojawiły się w tym miejscu krostki podobne do podrażnienia, zaczęło bardzo swędzieć i się powiększać. Jedna miała już białą główkę, to ją wycisnąłem, ale nic nie pomogło. Teraz są dwie duże koloru czerwonego i mnóstwo mniejszych, także na zewnętrznej górnej części penisa. Zdrapałem jedną z nich, była to jakby maluteńka biała kuleczka o stałej konsystencji. Proszę o jakąkolwiek poradę.

Z trudem przebrnęłam przez ten opis...

Zmiany, które Pan opisuje zapewne odpowiadają zakażeniu bakteryjnemu mieszków włosowych. Zmiany zwykle nie mają nasilonego charakteru i w leczeniu stosuje się antybiotyk miejscowo. Proszę niczego nie drapać. Po zgoleniu włosów sugeruję dezynfekcję skóry - powinno to zapobiec na drugi raz powstawaniu zmian.