Krostki na linii rzęs pod oczami

Witam,już pytałam o moje oczy. Wychodzi na to że mogę być spokojna. Przypomnę że chodzi mi o wyskakujące krostki na linii oka tuż pod rzesami. Ale gruczoł na linii oka tusz pod rzesami może być koloru takiego jak linia rzeskowa, czy koniecznie żółta? Bo u mnie te wyskakujące krostki tusz pod rzesami są raczej koloru takiego jak skóra. Czy mogę być spokojna? Czy mam się niepokoić? będę wdzięczna za szczegółową odpowiedź.

Witam.nie sa to krostki tylko ujscia gruczolow Meiboma.kolor moze byc rozowy lub lekko zoltawy.nalezy wygrzac suchym cieplem np chusteczka Blephaclean a potem brzeg powieki wymasowac np patyczkiem z watą do ucha.pozdrawiam.dieta z tlustych rybek

Zawsze może uda c się Pani do okulisty na konsultacje i po badaniu lekarz odpowie czy jest to naturalne czy jest to objaw jakiejkolwiek choroby, zapalenia.