Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 9 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krostki na napletku w kolorze skóry

Witam. Od jakiegoś czasu mam pryszczyki w kolorze skóry na napletku. Nie da się ich wycisnąć. Czasami mnie to swędzi. Byłem już u lekarza rodzinnego (wypisał vratizolin ale nie pomógł) i dermatologa, który też mi nie pomógł. Może Państwo wiedzą co to jest i jak to wyleczyć. Prosze o pomoc. Dołączam zdjęcie. Zdjęcia: http://i40.tinypic.com/245zdl0.jpg http://i39.tinypic.com/119nguh.jpg
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Leczenie kurzajek

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które pojawiają się na skórze. W jaki sposób można je leczyć? Na ten temat wypowiada się Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety zamieszczone przez Pana zdjęcia są słabej jakości, co nie pozwala dokładnie ocenić opisanych przez Pana zmian. Najprawdopodobniej są to jednak prosaki lub plamki Fordyce'a, czyli zmiany związane z mieszkami włosowymi. Jedne zmiany i drugie nie mają podłoża chorobowego i nie wymagają leczenia. Dla pewności, proszę się jednak skonsultować ze specjalistą urologiem.

0

Witam, zdjęcie jest kompletnie niewyraźne. Poproszę nowe na http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/ Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy