Krostki na narządach płciowych - co to może być?

Od jakiś 5 miesięcy na moich narządach pojawiły się krostki. Jest to niepokojące, gdyż wcześniej tego nie miałam. Czy może być to objaw choroby wenerycznej, bo około 10 miesięcy temu miałem pewne owrzodzenie wokół narządów, połączone ze swędzeniem, schodzeniem skóry w okolicach pachwin, infekcję wirusową - objawy grypopodobne, wysypkę na dłoniach (strona podeszwowa) i stopach (wierzchnia strona). Przesyłam fotkę i prosze o opinię. http://img831.imageshack.us/i/pikarczna004.jpg/

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pokazane zmiany raczej sugerują powiększenie gruczołów znajdujących się w tej okolicy, jednak jeżeli ma Pan jakiekolwiek inne obajwy pod postacią świądu, pieczenia, bólu, innych zmian skórnych,czy nieprawidłowej wydzieliny z narządów płciowych to proszę koniecznie zgłosić się do dermatologa.
A na przyszłość, w trosce o swoje zdrowie,  proszę pamiętać o zabezpieczeniu.
Pozdrawiam.