Krostki na penisie i ból podczas oddawania moczu

Witam Zaczęło się od bólu podczas oddawania moczu stwierdziłem że przeziębiłem pęcherz zacząłem przyjmować "nurofuragine" było lepiej aczkolwiek po dwóch dniach zauważyłem na żołędziu krostki przypominające ospę albo zwykłe krosty ropne, szczyt główki bardzo mnie boli i mam dyskomfort podczas oddawania moczu. Dostałem w aptece "tribiotic" Czy to choroba weneryczna czy grzybica?? Obawiam się powikłań bo dość szybko to nastąpiło w przeciągu 3 dni czekam na szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Grzybica jest tu dość prawdopodobna.