Krostki na penisie i niemiły zapach spermy - co robić?

Witam. Od dłuższego czasu po stosunku z moim partnerem wyskakują mu krostki na penisie. Lekarka wypisała mi leki na grzybice (C***), ale robiłam badanie posiewu i wyszła mi bakteria streptococcus agentine. Po stosunku pojawia się również niemiły zapach spermy. Skąd to jest? Jak się tego pozbyć raz na zawsze, to ciągnie się od roku i rozpada się przez to nasz związek. Dodam, że stosuję antykoncepcję (E***). Proszę o pomoc!

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Myślę, że w tej sytuacji dobrze byłoby udać się wraz z Pani partnerem do lekarza dermatologa, który obejrzy zmiany (wątpię czy rzeczywiście zmiany mają charakter krost...), dokładnie zbierze wywiad (czy zmianom towarzyszą jakieś dolegliwości - świąd, pieczenie itp.) i pobierze od obojga Państwa wymaz.

Tylko jednoczesne leczenie Pani i Pani partnera warunkuje wyleczenie.

Stosowanie przez Panią antykoncepcji może (choć nie musi) sprzyjać nadkażeniom grzybiczym.

Pozdrawiam