Krostki na powiekach i pod oczami u 8-miesięcznego niemowlaka

Witam mam problem moja 8 miesięczna córka ma krostki na powiekach i pod oczami.Nik nie wie co to jest.Alergolog mówi że to nie alergia bo tylko oczy.Okulista przepisała maści ale to nic nie daje. Jestem bezradna nie wiem co z tym zrobić. A ona trze oczka.Czy może to być od śliny?Krostki są mało widoczne najlepiej widać je pod światło dzienne.Raz jest ich więcej raz mniej ale są ciągle.Proszę o pomoc. 2 dni temu

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
warto porozmawiać z pediatrą który prowadzi dziecko od początku i zna je najlepiej- być może będzie mógł coś zasugerować. Może warto spróbować skonsultować się z lekarzem dermatologiem? Bez obejrzenia zmian i zebrania dokładnego wywiadu niestety nie da się postawić diagnozy. Być może jest to reakcja na któryś kosmetyk którego Pani używa? Proszę to rozważyć.