Krostki na skórze dziecka i wyniki morfologii

Witam moja córeczka od 3 tygodni ma jakies krostki jakby zlewajace się w całość na początku miała na ręku pod spodem potem na łydce i brzuszku ma podwyższone leu we moczu 25 wyniki morfologi PLT380 , LYMPH7,00 ,MONO 0,91 RDW-CV 12,8 EO 0,31 BASO 0,09 limfocyty 77% proszę o szybką odpowiedz bardzo martwią mnie te krostki pani pedriatra powiedziała ze to pokrzywka uczuleniowa ale tak długo?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić skórę dziecka, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Trudno także zinterpretować tylko wybrane parametry morfologii, analizy moczu. Sugeruję zatem ponowną konsultację z lekarzem pediatrą.