Krostki na skórze ręki

witam, od dwóch tygodni na prawej ręce mam wyprysk krost na średnicy ok. 2 cm na zgięciu palca wskazującego na wysokości pięści. Są to grudki które mają postać krosty w której zbiera się ropa, która po pewnym czasie wysącza się jakby powstawała kropla. Skóra w tym miejscu jest zaczerwieniona i sprawia wrażenia zgrubiałej i wyschniętej. Po pewnym czasie pojawiają się jakby strupy w kolorze żółto-szarym. Ogólne wrażenia swędzenia. Przy ciepłej wodzie podrażania się bardziej. co to może być?

Witam! Opisane zmiany mogą być wynikiem reakcji alergicznej lub zakażenia bakteryjnego. Proszę zgłosić się do dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl