Krostki na wardze sromowej a kiła

witam jakiś czas temu około miesiąca lub dłużej pojawiła sie na mojej dużej wardze sromowej krostka bardzo swędziło, po kilku dniach pękła wypłynęło trochę ropy z odrobina krwi i pojawiła sie rana która nie chciała sie zagoić stosowałam środki dezynfekujące rana sie zagoiła lecz nadal swędzi i pojawiło sie więcej podskórnych małych krostek. obawiam sie ze to kila????
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy raczej nie sugerują kiły, nie mniej jednak warto skonsultować to z dermatologiem.