Krostki na wargach sromowych mniejszych po infekcji

witam;) mam następujący problem. otóż przy infekcji pojawiły się krostki podobne do gęsiej skórki na wargach sromowych mniejszych. Infekcja byla leczona na podstawie posiewu, po kuracji równiez byl robiony posiew. Niestety krostki nie zniknely. Po rozciagnieciu wargi sa one koloru lekko białego, jakby kaszka manna. co to moze byc? nie piecze, nie swędzi. Po prostu jest.Błagam o odpowiedź. Marta

Witam,
być może są to po prostu powiększone gruczoły łojowe wypełnione treścią.
Nie jest to stan niepokojący.
Może Pani dla pewności udać się na wizytę do ginekologa, który obejrzy zmiany.

pozdrawiam