Krostki na żołędziu i ból brzucha po stosunku z obcą kobietą - co to może być?

Jestem mężczyzną,  lat 40. Osiem miesięcy temu byłem z obcą kobietą. Po tygodniu zauważyłem zmiany na moim żołędziu. Małe czerwone kropki. Po zrobieniu wymazu z cewki - wynik negatywny, pani dermatolog wysłała mnie do urologa. Nastąpił bół lewego jądra, a potem ból brzucha po obu stronach. Po wizytach u dwóch urologów i USG brałem antybiotyki, np.A*** i leki na drogi moczowe - bez zmian. Bóle są od pół roku. Proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Rozumiem, że zmiany w obrebie narządów płciowych i ból jądra już przeszły? Jeżeli nie:
- prócz wymazu z cewki, dobrze by było pobrać posiew z moczu, jeżeli powyższe dolegliwości nadal się utrzymują,
- jeżeli nie było wykonanego badania w kierunku C. trachomatis - warto to rozważyć,
- warto rozważyć terapię innym antybiotykiem.

Jeżeli inne objawy minęły i został tylko ból brzucha, można skonsultować się z gastroenterologiem. Jeżeli był to stosunek z obcą kobietą, bez prezerwatywy - powinno się wykonać badania w kierunku HIV oraz HBV i HCV.

Serdecznie pozdrawiam!