Krostki pod językiem

Witam, od kilku miesięcy mam krostki pod językiem. Jet ich kilka, ruchome, malutkie. Nie sa raczej widoczne, ale czuć je językiem. Kilka mam tez u góry na dziąsle. Co to moze byc? Nie jestem przeziębiona, zeby mam zdrowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.