Krostki pod napletkiem i na całym penisie

Od jakiegoś czasu pojawiły mi się krostki pod napletkiem i po całym penisie z tym, że po penisie jakieś inne dziwne takie "twarde". Dziś zauważyłem jeszcze zaczerwienienie na żołędziu. Mam również problemy z erekcją. Co to może być, jak leczyć? Co zrobić?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Opisywane przez Pana objawy skórne mogą świadczyć o infekcji grzybiczej.
Proszę udać się do dermatologa lub urologa celem postawienia rozpoznania i włączenia leczenia.

Pozdrawiam.