Krostki pod oczami i na powiekach u 8-miesięcznego dziecka

Witam mam problem moja 8 miesięczna córka ma krostki na powiekach i pod oczami.Nik nie wie co to jest.Alergolog mówi że to nie alergia bo tylko oczy.Okulista przepisała maści ale to nic nie daje. Jestem bezradna nie wiem co z tym zrobić. A ona trze oczka.Czy może to być od śliny?Krostki są mało widoczne najlepiej widać je pod światło dzienne.Raz jest ich więcej raz mniej ale są ciągle.Proszę o pomoc.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
jeśli dziecko rozwija się prawidłowo to może po prostu minie to z wiekiem?