Krostki przypominające trądzik na klatce piersiowej

Od pewnego czasu na klatce piersiowej pojawiają mi się krostki przypominające trądzik.Pojawia się przy tym uczucie swędzenia. Umiejscawiaja się one pośrodku klatki.co to może być? I jak to leczyć

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.