Krostki w okolicy odbytu i na sromie

Krostki w okolicach odbytu i na sromie pieką,swędzą i bolą bardzo,przy odbycie jest ich multum blisko siebie z jakby białą końcówką tworząc jedną wielką plamę. Po stosunku analnym i oralnym.Byłam u 3 lekarzy i diagnozy:drożdżyca, opryszczka,stany ropne.(U chłopaka dermatolog stwierdził, że to opryszczka)Co robić? Wydałam już multum na leki,co prawda od opryszczki coś zaczął chyba działać bo niektóre krostki pękaj i wydzielina jest lepka, ale coraz więcej mam tych krostków przy odbycie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.