Krostki w okolicy wejścia do pochwy

Witam, mam my problem. A mianowicie dziś zauważyłam krostki w około 1 centymetr od wejścia pochwy na górnej ściance. Mają one krwista barwę są bezbolesne. Dodam jeszcze że jestem a połowie cyklu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.