Krostki wokół sutków

witam,mam 36 lat i od pewnego czasu zauważyłam krostki wokół sutków,na lewej jest ich wiecej.to są takie jakby pryszcze do wyciśnięcia,przy naciśnieciu ich jakby lekko kłuły,są mniejszcze i większe,a czasem odczuwam lekki ból całej piersi,sama nie wiem czy przez ciągłe jej dotykanie i sprawdzanie,prosze o odpowiedz ,dziękuje.

Proszę przemywać zmiany Borasolem 2x dziennie i ich nie dotykać i nie uciskać, prawdopodobnie to powiększone gruczołu . Jeśli to nie poskutkuje konieczna będzie konsultacja dermatologiczna.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska