Krostki wypełnione białym śluzem na penisie

Witam, mam 14 lat i jestem chłopcem. Od około dwóch miesięcy na żołędzi zauważyłem łuszczącą się skórę, czerwone plamki oraz na brzegu żołędzi brunatną otoczkę z krostkami, wydzielającymi biały śluz. Przy oddawaniu moczu mnie piecze. Czy to jest grzybica? I jakiej maści mam użyć, gdyż wstydzę się powiedzieć o tym rodzicom? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Witam serdecznie.

Niestety, bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie. Podawane objawy mogą wynikać zarówno z infekcji grzybiczej, jak i bakteryjnej. Być może występuje również infekcja dróg moczowych. Najlepiej udać się do lekarza - może warto zacząć od lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.