Krostki wypełnione wydzieliną na głowie

Witam, od kilku miesiecy mam problem ze skora w glowie. Mam duzo chrostek wypelnionych bialawydzielina. Wlosy mi sie bardzo przetluszczajai skora bardzo swedzi. Proszeo pomoc, probowalam juz ronych szamponow ale nic nie pomaga.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza dermatologa. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl