Krosty i zmiany na wargach sromowych

Mam 26 lat.Nie zmieniam partnera ale od jakiegoś roku mam dziwne chrosty,syfy na wargach sromowych. Na początku była tylko jedną która się długo utrzymywała na wewnętrznej część sromu.Nie bolała i nie przeszkadzała mi w codziennym życiu.potem wyszło kilka po upływie jakichś 6 miesięcy a teraz jest ich sporo wewnątrz i na zewnątrz i bardzo bolą,szczypie przy sikaniu i kuje do tego strasznie opuchly mi wargi tak ze się zrobiły falbanki.leje się ropa i też na całych nogach mam pojedyncze syfy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, a po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie. a czy u Parntera nie ma zmian?