Krosty na całym ciele. Czy to alergia?

Witam. Wczoraj po powrocie ze szkoły zauważyłem, że na moim ciele pojawiły się czerwone krosty w okolicach pachwin i na brzuchu. Po jakimś czasie pojawiły się pod pachami i na szyi, także na udach i rękach. Krosty zaczęły się rozlewać po całym ciele i wyglądały tak, jakby mnie ugryzło setki komarów, na dodatek swędzą. Zażyłem wapno przed położeniem się spać. Około 12 w nocy zauważyłem, że krosty rozprzestrzeniły się prawie na całe ciało wyglądało to strasznie. Postanowiłem zażyć znowu wapno i położyłem się spać. Rano wszystko prawie zniknęło. Kupiłem w aptece maść.Zacząłem smarować się maścią i krosty pojawiają się od nowa. Nie wiem co robić. Wspomnę, że rok temu miałem ten sam problem, ale wszystko zniknęło i nie pojawiało się, aż do tej pory. Skąd to się wzięło, czy jest to spowodowane jakaś alergią? A może mam jakieś problemy z wątrobą? Bardzo proszę o odpowiedź i fachową poradę.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyną dolegliwości prawdopodobnie jest alergia. Konieczne jest wyjaśnienie charakteru dolegliwości, proszę udać się do lekarza rodzinnego. Lekarz po zbadaniu określi czy jest konieczność dalszej diagnostyki.

Pozdrawiam