Krosty na czole po rozpoczęciu stosowania tabletek Vines

Witam Mam pytanie odnośnie tego iż zażywałam tabletki Vines przez rok , po czym odstawiłam na okres trzech miesięcy , gdy do nich wróciłam od tygodnia mam dość niekonfortową sytuację z wszelakimi krostami na czole jedynie , czy to może być spowodowane przyjmowaniem znów tabletek ? Czy to powinno się uregulować po pierwszym opakowaniu ? Niestety sama nie jestem w stanie opisać jak moja twarz zareagowała na pierwsze opakowanie tabletek ponad rok temu . Jedynie wiem że nie miałam nigdy problemów z niedoskonałościami ani podczas brania przez rok Vines ani przed nimi . Ola

Dzień dobry,

problem może być spowodowany zmianami hormonalnymi wywołanymi na skutek przyjmowanej hormonoterapii. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.