Krosty na klatce piersiowej po pierwszym stosunku seksualnym

Witam mam 25 lat tydzień temu uprawiałem sex ze swoją partnerką był to nasz pierwszy raz trzy dni po wyskoczyły mi pryszcze na klacie przed stosunkiem ich nie miałem czy to może być wina sexu?

Witam. Mało prawdopodobne jest aby zmiany na klatce piersiowej wiązały się z odbytym stosunkiem.