Krosty na penisie, które pojawiły się dzień po stosunku bez zabezpieczenia

Mam ten sam problem, ale moge sprecyzować, że po raz pierwszy pojawiły się 3 krosty na penisie dzień po stosunku(bez zabespieczenia, w sumie z obecną dziewczyną, ale ona miała wielu partnerów, wcale nie wiem czy mnie nie zdradzała w trakcie jak byliśmy razem). Ja akurat pozbyłem sie ich tak jak się zazwyczaj pozbywam krost - wycisnęłem je. Pozostały po nich slady - zgrubienia. mineło 2-3 miesiące i właśnie się goliłem w okolicach krocza i teraz jest ich ze 20Trochę się boję + jak to wygląda...
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny opisanych przez Pana zmian. Teoretycznie może być to bowiem zapalenie mieszków włosowych jak i wiele innych schorzeń (infekcja, alergia, itd.). Sugeruję zatem wizytę u specjalisty dermatologa lub urologa, który podczas bezpośredniej wizyty oceni zmiany.

Witam, może być to nadkażenie bakteryjne. Jeśli krosty są również na skórze krocza wygląda na to że infekcja rozprzestrzeniła się. Jeśli krosty nie są ropne może być to mięczak zakaźny, wtedy trzeba to usunąć u dermatologa. Na razie proponuję: 1. tribiotic 2xdziennie na zmiany jeśli nie będzie poprawy przez 14 dni to proszę udać się do dermatologa. Pozdrawiam