Krosty na policzkach u 3-tygodniowego dziecka

witam u mojego dziecka ma 3 tyg.pojawiły sie krostki na policzkach za uszkami na szyjce które bledną np w chłodniejszym pomieszczeniu a gdy dziecko spi na boku to sa czerwone plamki co to moze byc ?mleko i jaja spozywałam i nic sie nie działo az do 3 tyg zycia.od czego to moze byc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który oceni skórę dziecka. Umożliwi to postawienie diagnozy oraz wdrożenie właściwego leczenia.