Krosty na pośladkach

Krosty na pośladkach Od wielu lat mam krostki na pośladkach czasem nawet takie jak trądzik i moje pytanie jak je zlikwidować ???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany wskazują na infekcję mieszków włosowych. Przede wszystkim sugeruję zatem szczególną dbałość o higienę, w tym stosowanie antybakteryjnego żelu do mycia oraz miejscowo preparatu wysuszającego. Sugeruję jednak konsultację dermatologiczną w celu potwierdzenia diagnozy oraz dobrania właściwych preparatów.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź

dermatologa. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry.