Krosty na rękach u 18-latka

Witam, co to może być? wczoraj wyszło mi dość dużo takich krost najwięcej na rękach. http://zapodaj.net/images/305c1ce2bba45.jpg Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety, załączony link nie prowadzi do zdjęcia. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl