Krosty na udach u 15-letniej córki

Witam serdecznie, Moja córka ma 15 lat i ma takie jakieś wiszące uda i do tego ma na nich takie czarne kropki jakby wągry, jeśli będzie taka potrzeba podeślę zdjęcia, żebyście pomogli nam w takiej ważnej dla nas sprawie. Z góry dziękuje o szybką odpowiedź i pozdrawiamy ;)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę załączyć zdjęcia. To znacznie ułatwiłoby ocenę.