Krosty w okolicy sutka po korzystaniu z basenu

Witam, Mam na imię Kamil , mam 14 lat. Od kilku dni w okolicach sutka mam małą chrostke. Co zrobić Czy może mieć to jakiś związek z tym ze jestem alergiek lub przez ostatnie kilka dni bardzo czesta kapalem sie w basenie z chlorem ?

Witam! Obecność zmiany najprawdopodobniej ma związek z nadkażeniem bakteryjnym skóry. Być może przyczyniły się do tego wizyty na basenie. Jeśli zmiana jest niewielka powinno pomóc odkażanie jej w domowych warunkach - np. spirytusem salicylowym lub smarowanie maścią z neomycyną (niektóre preparaty dostępne są w aptekach bez recepty).

Witam,
sucha, alergiczna skóra często reaguje w taki sposób na różne czynniki w tym na wodę basenową. Jeśli nie są to krosty ropne wystarczy emolient, jeśli są należy zastosować choćby tribiotic kilka dni na noc.
Pozdrawiam