Krosty ze znajdującą się w środku wodą

Ostatnio na nodze pojawiły mi się krosty, które wyglądają jak oparzenie a w środku znajduje się woda. Są swędzące i bolące. Na początku była tylko jednak lecz z każdym dniem krost przybywa. Oprócz mnie krosty mają jeszcze trzy inne osoby. Co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest konsultacja z dermatologiem, który po osobistym zbadaniu wskae dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.