Krótki czas trwania erekcji podczas masturbacji

Witam mam 18 lat i mój problem jest nastepujący. W wieku 10 lat zacząłem sie masturbować aż do teraz i robię to kilka razy dziennie. Dopiero od pewnego czasu dostrzegam pewne problemy. Wzwód mojego członka nie jest pełny tzn gdy mam erekcję to trwa ona ok 15 sekund i przez ten czas członek jak by mi pulsuje i opada. Robi się mięki i wiodki boje sie ze nie dam sobie rady z partnerką. Erekcja utrzymuje się w tedy gdy oglądam porno i trzymam członka w ręce. Da się to odkręcić żeby wzwód był długi

Witam serdecznie,
Problemy z pełnym wzwodem mogą być skutkiem zbyt częstej masturbacji. Postaraj się ją ograniczyć, zrezygnuj również z filmów pornograficznych, a stopniowo wszystko powinno wrócić do normy.
Pozdrawiam