Krótki okres i ból podbrzusza a ciąża

Mam pytanie zawsze dostałam miesiączki jakoś kolo 30 dnia każdego.miesiąca w tym miesiącu dostałam 27 miałam silne bóle podbrzusza i omdlenia. Krwawienie trwało 3 dni i było małe a potem było tylko plamienie o kolorze toffi. Czy to może oznaczać ciążę? Mam powiększony brzuch na dole występuje także zgaga i częściej biegam do toalety. Czy to ciaza? PoprzedniA miesiączka tez była inna i bolesna a kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia wiec możliwe ze jestem w ciąży..proszę o odp. Dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się tego jednoznacznie określić, dlatego proszę wykonać test ciążowy lub pójść do ginekologa.
Pozdrawiam