Krótki stosunek i przedwczesny wytrysk

jestem z Bydgoszczy mój stosunek to 3 minuty 2 co mam zrobić chciał bym dłuszy sex

W Bydgoszczy szczęśliwie jest lekarz seksuolog-ginekolog oraz Pani Dr seksuolog-psychiatra.
Są w Google pod hasłem seksuolog Bydgoszcz.
Reklamowane preparaty w internecie i telewizji nie mają praktycznie większego znaczenia. Pozdrawiam.

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam, to często występujące zaburzenie seksualne w Pana grupie wiekowej. Proponuję konsultację z seksuologiem, który będzie mógł zdiagnozować przyczynę tego zaburzenia. Może mieć charakter somatyczny, ale przede wszystkim źródło może tkwić w psychice. Na spotkaniach wspólnie z terapeutą dotrzecie do przyczyn dysfunkcji i dopiero na tym etapie rozpoczyna się jej leczenie. Pozdrawiam