Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 0 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krótki stosunek seksualny po usunięciu stulejki

Jestem 26-letnim mężczyzną. Około 2 lata temu poddałem się zabiegowi usunięcia stulejki. Od jakiegoś czasu, czuję że nasada mojego żołędzia i skóra za nim (blizna po operacji) stały się nadwrażliwe. Nie czuję bólu, nic nie jest zaczerwienione ani nie wygląda podejrzanie, ale poprzez powiększoną przyjemność, stosunek w moim wykonaniu skrócił się o jakieś 2/3. Czy istnieje permanentna terapia obniżająca czucie w żołędziu i w okolicach? Czy jestem skazany na prezerwatywy? A może krem znieczulający?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Metody, o których wspominasz oczywiście mogą być przydatne, lecz jest to ''leczenie'' objawowe. Być może w wyniku zabiegu doszło do zmian w obrębie wędzidełka. Jego pobudzenie w znacznym stopniu wpływa na erekcję u mężczyzny. Warto pokazać się lekarzowi.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy