Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 4 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krótki stosunek seksualny po usunięciu stulejki

Jestem 26-letnim mężczyzną. Około 2 lata temu poddałem się zabiegowi usunięcia stulejki. Od jakiegoś czasu, czuję że nasada mojego żołędzia i skóra za nim (blizna po operacji) stały się nadwrażliwe. Nie czuję bólu, nic nie jest zaczerwienione ani nie wygląda podejrzanie, ale poprzez powiększoną przyjemność, stosunek w moim wykonaniu skrócił się o jakieś 2/3. Czy istnieje permanentna terapia obniżająca czucie w żołędziu i w okolicach? Czy jestem skazany na prezerwatywy? A może krem znieczulający?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Metody, o których wspominasz oczywiście mogą być przydatne, lecz jest to ''leczenie'' objawowe. Być może w wyniku zabiegu doszło do zmian w obrębie wędzidełka. Jego pobudzenie w znacznym stopniu wpływa na erekcję u mężczyzny. Warto pokazać się lekarzowi.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
Ryszard Hanecki Urolog, Warszawa
70 poziom zaufania

Krem znieczulający lub prezerwatywa z takim kremem są dość dobrym rozwiązaniem. Istnieją leki, stosowane przy tzw. wytrysku przedwczesnym, wydłużające okres stosunku (inhibitory wchłaniania zwrotnego serotoniny), jednakże osiągalne są jedynie na receptę po wizycie lekarskiej (najlepiej seksuolog, urolog). Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy