Krótki stosunek u 21-latka

Witam.Mój problem polega ta tym ze jestem z partnerka od 3 lat razem,od 2 lat uprawiamy sex.I tu jest problem iz nie wiem czy mi cos dolega czy jest wszystko w porzadku. nie mieszkamy razem kochamy sie raz w tyg czasami raz na 2 tygczesto nawet miesiac nic a pozniej kilka dni z rzedu a ja nadal moge wytrzymac tylko kilka chwil powoli 1min moze 2.czytajac fora rozne osoby wypowiadja sie ze po kilku razach moga juz dluze.wiec za zadko sie kochamy i to od tego czy mam problem z ps.czekam na pomoc

Dzień dobry!

Rzeczywiście rzadkie i nieregularne współżycie sprzyja krótkiemu czasu stosunku i niewielkiej kontroli nad momentem wytrysku. Być może przy częstszym, przewidywalnym i regularnym współżyciu sytuacja samoistnie zaczęłaby się zmieniać.

Mimo to polecam jednak konsultację z seksuologiem i diagnozę w kierunku wytrysku przedwczesnego - konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i zebranie większej ilości informacji. Ewentualne leczenie zazwyczaj opiera się o farmakologiczne (leki przepisuje lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapię (prowadzi psycholog seksuolog).

Pozdrawiam!