Krótkie cykle miesiączkowe u 19-latki

Witam, Mam 19 lat. Pierwszą miesiączkę dostałam w wieku 14lat. Miesiączkuję w miarę regularnie, lecz niepokoi mnie długość cyklu, gdyż jest bardzo krótka. Od lutego tego roku długość dni wynosiła odpowiednio: 17,16,19,23,24,22,20,23,23,18,20,19 dni. Czy powinnam się martwić? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

witam,
rzeczywiście ma Pani bardzo krótkie cykle - rozumiem że liczy je Pani: pierwszy dzień miesiączki - dzień przed pierwszym dniem kolejnej miesiączki.
Proponowałabym wizytę u ginekologa celem wyregulowania miesiączek do 28 dni.