Krótkie epizody migotania przedsionków

Czy jesli jeden holter wykazał trzy krotkie epizody migotania przedsionków(w szpitalu) a powtorzony po 2 miesiacach już nie, to można założyć, że migotania nie ma. Po drugim holterze dowiedzialam się, że mam tylko kołatanie i arytmie i to nie jest groźne i mogę wrócić do HTZ. Mam wątpliwości bo bardzo szybko się męczę ,źle śpię i czuje duży niepokoj wewnetrzny. Proszę o komentarz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.