Krótkie krwawienie - to okres czy ciąża?

Witam!
Ja wraz z moją dziewczyną myślimy, że jest w ciąży, ponieważ jej okres miesiąc temu był mało obfity itp. W tym miesiącu jest prawie identycznie, tylko że krwawienie ustępuje pomału, a to dopiero 3 dzień okresu. Robi jej się niedobrze, gdy pali ktoś obok niej papierosy, a tego nie było.
Dodam, że w tym miesiącu chorowała i brała antybiotyk, okres spóźnił się 1 dzień i teraz pytanie: czy to jest okres i czy jest w ciąży? Strasznie jest zestresowana tym, że mogłaby zostać mamą, ma zmiany nastroju itp., piersi ją bolą tak, jak w trakcie miesiączki.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Krwawienie może niczym nie różnić się od miesiączki lub może mieć nieco inny przebieg, np. może być mniej obfite. Zatem krwawienie nie wyklucza ciąży. Tym bardziej że pojawiły się objawy, które mogą sugerować ciążę.
Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam