Krótkie odstępy w karmieniu 1,5-miesięcznego dziecka

witam mam 1,5 mc synka zrezygnowalam z karmienia piersia gdyz maly mial straszne bole brzuszka i nie byly one spowodowane zla dieta. zaczelam go karmic mlekiem modyfikowanym maly potafi zjesc na raz 120-140 ml i za godzine byc spowrotem głodny.co robic czy mozna karmic mlekiem modyfikoanym w odstepach kródszych niz trzy godziny ?

nie powinien częściej pić, może on wcale nie jest głodny a płacze po pojawiają sie problemy z napięciem mięśni , pręży się , wygina do tyłu no i płacze, pani myśli że głodny a on potrzebuje masażu i ćwiczeń rozluźniających,